Polecamy
Banner
Banner
Banner
Content View Hits : 880403
SESJE PUBLICZNE Sesja publiczna z Lucyną Łobos-Brown z CHICAGO, z 14 kwietnia 2013r.

Sesja publiczna z Lucyną Łobos-Brown z CHICAGO, z 14 kwietnia 2013r.


Na pytania od publiczności odpowiada Istota Duchowa –

Opiekun Ziemi-ENKI, za pośrednictwem Lucyny Łobos-Brown.

EN-KI – Witajcie w ten dzień 14 kwietnia 2013 roku. Od samego początku tutaj jestem, przysłuchałem się, przyjrzałem temu połączeniu jakie odbyło się pomiędzy wami a klasztorem i siostrą Klarą, bardzo mocno to przeżyła, ja też. Ja En-ki przyłączam się do słowa Klary – dziękuję, dziekuję za ten odruch serca. Trzeba być naprawdę człowiekiem, żeby zobaczyć drugiego człowieka i tutaj tak właśnie sie dzieje ale teraz przejdzmy już do pytań i moich odpowiedzi, zatem ja En-ki słucham pierwszego pytania, słucham.

BARBARA – Witaj drogi En-ki. Witamy Ciebie w imieniu naszej całejgrupy, ogromnie cieszymy się, że możemy znowu rozmawiać, uczestniczyć w tym spotkaniu. Pozwól, że pierwsze słowa powitania przeczytam od listu przesłanego przez Wiktora, który na słowo powitania takich oto słów użył:  Chwała i uwielbienie Najwyższemu Bogu Ojcu Stworzycielowi Jahwe za Jego miłość doskonałą, mądrość niezgłębioną i cierpliwość przeogromną. I Tobie Panie Ziemi EN-KI niezmiernie dziękuję za cud istnienia dokonujący się każdego dnia w naszym życiu, za to że jesteś z nami cały czas, tu i teraz. Nie jestem godzien abyś rozmawiał ze mną, ale powiedz tylko słowo, a będzie uradowana dusza moja. Wiktor z MEKSYKU.

EN-KI – Wiktorze wiem, że czytasz te moje słowo. To co w tych słowach jest najpiękniejsze to,  że Boga Ojca stawiasz na pierwszym miejscu, tak jest miłością tylko trzeba tą miłość zrozumieć. Wiktorze wiem jak się borykasz każdego dnia z trudnościami życia codziennego i dlatego Bóg Ojciec nie opuści ciebie, to mogę tobie przyrzec. Słucham.

BARBARA – Wiktor pyta również o branzoletę. Jest daleko i trudno mu przyjechać. W jaki sposób może ją otrzymać?

EN-KI – Za te słowa powitania Wiktorze co mnie bardzo wzruszyło, choćbym miał górę przenieść do Meksyku to założe tą branzoletę tobie  ale oczywiście będzie musiała mi pomóc w tym twoja żona ale to już omówimy wtedy kiedy nawiążesz kontakt z Lucyną. Kto miłuje Boga Ojca szczerze każdą nagrodę otrzyma więc Wiktorze to o co prosisz otrzymasz lecz proszę o kontakt. Słucham.

BARBARA – Dalej słowa Wiktora. Chociaż jesteśmy w dalekim kraju, to czujemy się blisko grupy, która dziś uczestniczy w Misji Nowej Ziemi. Zwracamy się z wielkim szacunkiem, jesteśmy bardzo szczęśliwi i zaszczyceni mogąc powitać Cię ukochany Panie Ziemi EN-KI, umiłowane Istoty Duchowe, ukochanych braci z Syriusza i Oriona, którzy tak ogromnie nam pomagają i prowadzą w tych czasach zmian. Niezmiernie dziękujemy naszemu Ojcu Niebieskiemu za pomoc, za wielką miłość i ciężką pracę Was wszystkich każdego dnia. Dzięki Wam czujemy się bezpieczni oraz chronieni.Mamy pytanie. Czuliśmy żarliwe pragnienie, aby zrobić kurs Reiki. Ze względu na nasze ograniczone możliwości, proponowana przez nauczycieli inicjacja jest dokonywana na odległość, lecz przede wszystkim wiemy, że jesteśmy pod Waszym prowadzeniem i czy dla nas jest możliwy ten sposób inicjacji?  Olivia i Wiktor.

EN-KI – Wiktorze, Oliwio na to pytanie odpowiem wtedy kiedy nawiążesz kontakt bo tak właśnie trzeba, nie mogę udzielić jasnej odpowiedzi z prostego względu. Na Ziemi jest dużo nieuczciwych nauczycieli Reiki i dużo też bardzo dużo czyta te moje przekazy, nie chcę żeby to było wykorzystane przez niewłaściwych ludzi. Czekam na kontakt. Słucham.

BARBARA – Witam Cie drogi EN-KI. Proszę powiedz czy na Nowej Ziemi nie będzie już zaborczości, chciwości i ludzie nie będą się bogacić kosztem innych ludzi. Dziękuję. Wiesława.

EN-KI  - Oj Wiesławo, Wiesławo. Dopiero co weszliście w tą Nową Ziemię w czwarty wymiar, wcale nie jest tak jak to już niektórzy sądzą, że niby to  Ziemia znajduje się w piątym wymiarze, przynajmniej ja o czymś takim jeszcze nie słyszałem. Ziemia na doskonalenie się i ludzie  też macie tysiąc lat, będzie to proces. Wiadomo trzeba się wyzbyć tego co jest obecnie na Ziemi zwłaszcza chciwości, zaborczości, nienawiści i wiele innych rzeczy. Do tego, żeby się ludzie stali inni potrzebny jest czas. Gdyby ludzie chociaż odrobinę zechcieli użyć rozumu to ten proces doskonalenia byłby przyspieszony. Każdy z was do tego doskonalenia mógłby dołożyć cząstke energii. Słucham.

BARBARA – Witaj Duchu Święty. Powiedz mi bardzo Ciebie proszę kto to jest Shiva i jaką ma rolę w przekazach dla Ziemi. Z góry dziękuję. Michał.

EN-KI – Jest to wysłannik, który też ma celu przekazywać ludziom dobro. Swoimi naukami uczyć jak się zmieniać, jak żyć, jak być człowiekiem webec drugiego człowieka. Pochodzi z Oriona. Istoty, które przybywają z Oriona różnych imion używają bo jest to uzależnione od czasu, miejsca, sytuacji i tego kto te informacje otrzymuje. Dużo będzie jeszcze takich, którzy jeszcze będą się powoływać na znakomitości, na sławne imiona bo jeszcze będą próby docierania do ludzi. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Kochany EN-KI. Bardzo chciałbym podziękować Tobie i całemu światu duchowemu za postrzeganie otoczenia i mojego rozwoju zawsze z innej perspektywy ale zawsze serce jest tym fundamentem. Moje pytanie jest -  Jak postrzegany jest rozwój Chin i ludzi tam przez ciebie i jak widzisz ich dojrzenie? Przemysław.

EN-KI – To mi Przemysławie pytanie nadawałoby się na sesje osobistą a nie ogólną bo jest to rozległe pytanie i jeszcze rozleglejsza odpowiedź. Jedno mogę powiedzieć. Rasa ta pochodzi z rozbitej planety, nie można też powiedziedzieć, że na tej planecie byli sami źli ludzie bo to były istoty ludzkie tak jak i obecnie na Ziemi są tacy i tacy. Takie same same rozliczenie czeka Chiny, Japonię i inne te sąsiednie państwa jak i na innych kontynentach, nie ma czegoś takiego, że ktoś jest lepszy. Wszyscy otrzymaja taką zapłatę na jaką sobie zapracowali. Tak niech będzie po części tylko po części moja odpowiedź. Słucham.

BARBARA – Drogi EN-KI. Dziekuję za opiekę i pomoc z całego serca.

Czy obecny papież udaje iż jest taki skromny, pokorny, próbujący pomóc ubogim? Bohdan

EN-KI – Przecież obecnego Franciszka wybrał Duch Święty i wcale nie jest tak, że kardynałowie przechytrzyli Ducha Świętego to odwrotnie to Duch Święty przechytrzył kardynałów, którzy na dzień dzisiejszy głowią się już  jak się pozbyć tego papieża bo nieźle już im namieszał, to nie on namieszał to Duch Święty namieszał. Pytacie się czy ów papież jest tak skromny czy udaje? No cóż, niebawem, czasu też nie podam wyjdzie na jaw jego prawdziwy charakter, usposobienie, czy jest naprawdę oddany czy jest to gra, długo na to czekać nie będziecie. Jedno jeszcze dodam Duch Święty w tej partyjce szachów wygrał. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI wygląda na to iż „ wielki ucisk” już się zaczął. Jak długo musimy poczekać żebyśmy widzieli poprawę. Może dwa lata? Bohdan

EN-KI – Co ty myślisz Bohdanie, że ja matematykiem jestem. Nie jestem,  jestem inżynierem genetycznym a z matamatyką zawsze byłem na bakier. Więc ile to potrwa? Może trochę potrwać. To też będzie uzależnione od ludzi od tego jak podejdą do tego wielkiego ucisku bo to, że  ucisk będzie się potengował jest to faktem, przede wszystkim tu zacznie być troska tych możnowładczych ludzi na Ziemi o mamonę, będą chować swoją mamonę. Kto na tym ucierpi? Ludzie ucierpią bo kiedy banki zaczną wydzielać wam pieniądze a już jedną taką przymiarkę macie zrobioną a to się rozejdzie na cały świat to dopiero ludzie zobaczą ten pierwszy stopień wielkiego ucisku. Papież wam nie pomoże teraz są zajęci remontem Watykanu. Słucham.

BARBARA – Drogi EN-KI w jednej z sesji było powiedziane aby do końca 2012 roku wstrzymać się z pracami budowlanymi. Czy w tym roku jeszcze sprawy przybiorą korzystny obrót w spadku cen na te materiały oraz ich wykonanie?

EN-KI – Gdybym ja był na Ziemi to bym się zastosował do wskazówek tych mądrzejszych którzy to dają przekazy z zaświatów na ten 2013 rok. Ten rok można nazwać tak delikatnie zwariowanym. Ceny mogą wariować na różne sposoby i tych wyzyskiwaczy, którzy będą chcieli zarobić, zgarnąć do sakiewki też nie będzie brakować. Tutaj odbiegnę w zasadzie od tematu a zahaczę o Egipt, o Gizę. Sprawy powinny ruszyć do przodu. Tak daleko dobrnęła fundacja amerykańska, że tylko wystarczy pchnąć jeden mur i już się będzie tam gdzie potrzeba w grobowcu ale z racji tej, że fundacja ta amerykańska, chicagowska jest bardzo uprzejmą fundacją więc to prawo sławy dotarcia do grobowca zostawi się fundacji polskiej. Jeśli kontrolujecie a kontrolujecie to odczytajcie miedzy wierszmi co miałem na myśli. Fundacja z Chicago te prace dokończy bo dokończy czyli będzie na samym końcu. Teraz, teraz sławę trzeba dać fundacji polskiej. Słucham.

BARBARA – Dziękujęmy. EN-KI czy możesz nam wyjaśnić jaki wpływ na organizmy ludzkie mają sztormy magnetyczne ze słońca? Jest wiele teorii na ten temat mówiących o tym, że powodują one ciekawe zmiany w ludzkim DNA. Jakie są charakterystyczne cechy tych zmian? Czego szczególnego możemy się spodziewać i zaobserwować u ludzi?

EN-KI – No to rozejrzyjcie się dookoła a ta nerwowość, nadpobudliwość skakanie sobie bez powodu do oczu, choroby nie mogące ich zdiagnozować, to co to jest? Czy to nie jest oddziałowywanie własnie aktywności słońca? Ludzie nie panują nad własnymi emocjami i teraz mogę tylko powiedzieć jedno, jeśli zauważysz u siebie wzburzenie, złość to stań na chwilę i pomyśl co jest tego powodem. Ludzie powinni to zauważyć i zacząć panować nad swoimi emocjami bo aktywność słońca wcale się nie zmniejszy przynajmnie do czasu kiedy owa planeta nie minie słońca czyli musi się znaleźć w dostatecznej odległości w drodze powrotnej na swoja orbitę, więc niech każdy zada sobie pytanie jak postępuje, zachowuje wobec drugiego człowieka, jeśli znajdzie każdy odpowiedź to i znajdzie siłę w sobie, żeby się zmieniać. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Kochany EN-KI gdzie teraz jest Nibiru. Bohdan.

EN-KI – A do czego jest ci to Bohdanie potrzebne wiedzieć gdzie jest planeta nazwijmy ją X?  Zbliża się do słońca, to jest w dużej odległości już niebawem zrówna się ze słońcem, potem jeszcze je ominie i zacznie wracać na swoją orbitę też musi przelecieć w pewnej odległości koło słońca, w każdym bądź razie tak czy inaczej planeta Nibiru minęła już Merkurego. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Kochany EN-KI bardzo bolą mnie kolana, podejrzewam, że jest coś więcej niż artretyzm. Co mam stosować w swoim przypadku? Maria, Marianna

EN-KI – Dużą regenerację kolan powoduje kolagen bo najczęściej ze stawów wypłukiwany jest kolagen, proponowałbym tobie a warto bo nie ma ceny na zdrowie zakupić to urządzenie magnetoterapii, które zaczyna się cieszyć już powodzeniem, po jakimś czasie zapomnisz o bólach.

BARBARA – Dziękujemy. Jestem dzisiaj po raz pierwszy, podejrzewam, że ma chorobe rakową. Czy jest to prawda? Serdecznie pozdrawiam i proszę o pomoc. Maria, Marianna.

EN-KI – Podejrzenie, Mario czy też koleżanki wystawiły tobie diagnozę. Jeśli życzliwość koleżanek to spowodowała to od razu usuń to ze swojego umysłu. Zapamietaj sobie jedną bardzo ważną zasadę. Mózg człowieka jest bardzo dobrym komputerem i bardzo łatwo można włożyć do tego komputera program i ty właśnie to robisz, zaczynasz programować się na tą chorobę. Zmień to albo całkowicie usuń. Nie ma słowa podejrzewam, nie ma słowa, myślę że to mam,  zmień na inne słowa jestem zdrowa i nic mi nie dolega a swoich doradców, którzy tak mówią przegoń na cztery wiatry wtedy poczyjesz się lepiej. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI niestety oprócz żony nikt mnie spytał o branzoletę, nawet własna rodzina kiedy mieli okazję, ich strata. Tak stroi ich rozwój duchowy, szkoda słów. Artur Domowicz.

EN-KI – Arturze branzoleta, branzoleta, słuchaj mądry człowieku czy ja mówiłem, że ten kto ma oryginał a chce założyć tą osłonę czy musi rozpowiadac na prawo, na lewo. Możesz pozakladać pół miastu nie mówiąc o tym nikomu, można użyć podstępu. Znam taką osóbkę, która mierzyła stopień energii i cała rodzina bez problemu nadstawiała do zmierzenia energii rękę więc wcale nie musisz rozpowiadać, że chcesz założyć branzoletę, tętno możesz mierzyć i też użyjesz podstępu. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Kochany EN-KI było widać po tym co się działo w Grecji z tymi bankami co czeka cały świat. Trzęsły się ludziom portki o tą mamonę a bogaci się nie rozliczyli ale Syriusz już tam prowadzi porządek w tych bogatych domach. Artur.

EN-KI – Arturze nie tylko bogatym się trzęsą portki jak to nazwałeś ale tym średnim klasom i biednym wszystkim się będą trzęsły przecież to co sie zadziało na Cyprze to przecież początek, tak pokazówka siły rządzących. Ci bogaci będą wiedzieli jak sobie poradzić, najbardziej ucierpi ta właśnie klasa średnia więc kiedy mówiłem więc powtarzać się nie będę, żeby zostawić w banku tyle ile przepisy tego wymagają a resztę w słoiku zakopcie tak jak to co niektórzy już robili i tego wam nikt nie zabierze więc to że się udało na Cyprze to inne banki będą brać z tego przykład już niedługo. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI, Marduku, Enlilu, Syriuszu doswiadczam na razie takie interesujące sytuacje ale nie martwię się wcale. Wierzę i ufam wam i wiem, że zawsze bardzo dobrze na tym wyjdę. Bardzo was kocham i szanuję i jestem wam wdzięczny. Artur Domowicz.

EN-KI – Więc słusznie Arturze pokora i jeszcze raz pokora i wiara i nawet kiedy jest ciężko i wiary nie stracisz i my mamy lepszy dostęp do takiej osoby a jak wiarę stracisz i zamknięsz się w żółwiej skorupie to w jaki sposób mamy dotrzeć do takiej osoby? Arturze tak właśnie postępuj jak do mnie napisałeś. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI witam Cię serdecznie. Chciałem Ci podziękować za opiekę nad moją rodziną. Czy powiedzie mi się z kupnem domu? Marcin.

EN-KI – Jeśli  Marcin nie mieszkasz w namiocie albo pod mostem to wstrzymaj się z kupnem do pierwszego półrocza bo ceny będą teraz wariować, ceny zaczną spadać pod koniec tego roku zarówno domów jak i mieszkań, pewnie że jest to dobre posunięcie ulokować pieniądze w takiej inwestycji jak dom ale nonsensem jest jeśli się nie musi teraz przepłacać więc wstrzymaj się jeszcze chwilę. Słucham.

BARBARA – Czy śpiewanie mantry  gayatri likwiduje negatywną karmę, chroni, oczyszcza pożywienie i prowadzi do oświecenia. Dziękuję. Halina.

EN-KI – Każda w zasadzie mantra prowadzi do  może nie do końca  oświecenia, bo do oświecenia Halino jeszcze wam daleka droga ale Halino to co jest najważniejsze oświecenie przyjdzie w odpowiednim czasie. Bądź człowiekiem naprawdę człowiekiem i to już wystarczy.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI do jakiego okresu historycznego w dziejach Ziemi można porównać warunki panujące na planecie na którą są wysyłane dusze nie mające powrotu na Ziemię. Krystyna.

EN-KI – Na to pytanie nie będę mógł dać odpowiedzi. Jest to dosyć trudne pytanie i musiałbym bardzo obszernie odpowiedzieć, wszystkie dusze odziane w materię które są tu Ziemi dostają tak korzystne warunki do oczyszczania się, zrozumienia swojego postępowania dodatkowo majace wolną wolę i jeśli z tego nie chcą skorzystać to mają jeszcze szansę będąc na tej innej planecie tam zrozumieć. Ale tak jak mówię jest to pytanie bardzo rozległe i odpowiedź nie wszystkich mogłaby zadowolić więc tylko pobieżnie mogę powiedzieć Ziemię będą zasiedlać ludzie o pokornych sercach bo Ziemia ma być planetą doskonałą. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Z serca dziękuję samemu Bogu, tobie kochany EN-KI, całemu swiatu duchowemu i bytom z Oriona i Syriusza B za miłość, pomoc, tolerancję i ochronę dla nas wszystkich. Zawsze wierny i kochający Was wszystkich. Robert Fadrowski.

EN-KI – Chwilę słabości ale dziękuję. Oby te chwile szczerości, słabości były jak najdłuższe, mimo wszystko dziękuje za te słowa. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Drogi EN-KI. W starym drewnianym domu w którym mieszkaliśmy u dziadków ze strony ojca nad drzwiami wejciowymi  było podłużne okienko z małą półka na której leżała zwinięta w rolkę klisza fotograficzna jaką używało się do aparatów fotograficznych długośco może 2 - 3 metrów i niebyło by w tym nic dziwnego gdyby nie to że była ona podziurkowana w identyczny sposób jak kiedyś taśma wychodząca z telegrafu. Wniosek z tego że zapisana była na niej jakaś informacja , pamiętam że brałem ją z półki rozwijałem przyglądałem tym dziurkom i prubowałem sobie wyobrazić co też kryją w sobie te metry kliszy pokryte wzorami z tych dziurek. Pytałem się ojca wielokrotnie ale nic się nie dowiedziałem bo jak by uciekał od tematu.  I tak, tego domu już daaawno niema , mój ojciec też już dawno po drugiej stronie  a ja od blisko 50 lat zastanawiam się co za tajemnica była ukryta na tej rolce kliszy. Czy możesz mi pomóc w rozwiązaniu tej tajemnicy z przed lat, zadajać to pytanie na hanelingu Enki, bardzo cię oto proszę. Pozdrawiam. Wiesław

EN-KI – To, że jestem EN-KI a dokładnie Duch Święty nie znaczy, że mam wszystko wiedzieć i Duch Święty żeby mógł odpowiedzieć na tego rodzaju pytania to muszę się na czymś oprzeć a nie tylko Wiesławie na twoich słowach. To o co pytasz byloby do rozwiazania ale jest to na sesję osobistą, więcej danych potrzebuję Wiesławie. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy.  Witam drogi EN-KI mam na imię Michał. Od ponad roku mieszkam w Niemczech, gdzie moje życie zaczęło się układać na nowo. Przed wyjazdem prosiłem Cię o pomoc i tę pomoc otrzymałem za co bardzo dziękuje. Od jakiegoś czasu w chwilach skupienia w powietrzu widzę coś jakby cząsteczki światła, jakby deszcz energii. Proszę o odpowiedź co to jest, co to dla mnie osobiście oznacza.

EN-KI – To co widzisz to są energie, które się tak manifestują. Masz niebywałe szczęście, że istoty duchowe się tobie ukazują. Naukowcy nazwaliby to plazmą a ja mówię tak jak to wygląda w rzeczywistości, są to istoty duchowe, być może w ten sposób manifestuje sie tobie twój opiekun, być może twój anioł stróż. Zapytaj a dostaniesz odpowiedź. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Następne pytanie od Michała. Jak można pomóc ludziom wokół mnie, którzy cierpią z powodu fizycznego bólu który ciężko wytrzymać, czy siła dobrych myśli może im pomóc? Czy każdy musi swoje wycierpieć? Dziękuję.

EN-KI – Wcale ludzie nie muszą cierpieć. Wcale nie macie w swoim kodzie wpisany ból wręcz przeciwnie zrobię regenerację komórek a to, ze sami się degenerujecie, dostaliście przecież wolną wolę. Czy można pomóc, w pewnym sensie tak ale tutaj potrzebne byłoby zrozumienie tej cierpiącej osoby coś w rodzaju programowania na taka pozytywną energię. To możesz pomóc w ten sposób. Słucham.

BARBARA – Dziękujemy. Ostatnie słowa podziękowania z Polski.

Bardzo proszę o złożenie podziękowania do Boga Stwórcy Wszechrzeczy, że tak wspaniałych synów, jak Enki i Enlil przysłał na ziemię do pomocy dla Ziemi i ludzi, i inne wspaniałe Istoty Duchowe i cywilizacje, takie jak z Syriusza i Oriona. Również za pomoc nam, za osłonę wokół ziemi, która już dawno temu była przygotowana, i tą która została wybudowana na ziemi, a która już wkrótce też będzie uruchomiona. Za pomoc od wszystkich innych osób, które pomogły i które nadal pomagają, za ogromną pomoc, którą już otrzymaliśmy i którą nadal otrzymujemy. Krzysztof Żyliński.

EN-KI – Dziękuję za miłe słowa. Z przybyciem nas na tą planetę Ziemia,  owszem było to w założeniu boskim nas wysłać lecz nasz niberyjski ojciec wyprzedził czas, no cóż też miałem fizyczne ciało a z bratem to ciągle jakieś potyczki mieliśmy ze sobą więc, żeby nam głupoty po głowie nie chodziły z dobrobytu oczywiście tak więc nasz niberyjski ojciec na takie niewygodne warunki jakie były na Ziemi wysłał nas a tutaj, wierzcie mi nie było nam w głowie się ze sobą kłócić bo mieliśmy pełne ręce pracy zarówno ja jak i brat mój. Tak w telegraficznym skrócie wygląda ta prawda przybycia tutaj na Ziemię. Słucham.

BARBARA – Kochany EN-KI to wszystkie pytania. Ogromnie dziękujemy za kolejne spotkanie, za twoje bezcenne odpowiedzi na nasze pytania, za nauki, opiekę i prosimy o kolejne spotkanie które ustaliliśmy na 19 maja br. czyli jeszcze przed odlotem, żeby było jeszcze parę wolnych dni pozostania tu Lucynki w Chicago.

EN-KI – Ja EN-KI nie mam nic przeciwko temu. Jestem do waszej dyspozycji nie tylko na tych ogólnych spotkaniach ale i na osobistych i z osobistymi pytaniami jeśli ktoś potrzebuje rady jestem i takiej pomocy udzielę. Zatem ja EN-KI za to dziejsze bardzo miłe i ciepłe spotkanie dziękuję. Tylko jedna uwaga tych słodkości tak pieczołowicie tutaj przyrządzone zostały, jak mało dzisiaj żeście skonsumowali może tak na zakończenie coś skonsumujecie. Zatem ja EN-KI dziękuję i do spotkania miłego następnego. Dziękuję. / oklaski z sali /