Polecamy
Banner
Banner
Banner
Content View Hits : 863913
Nowości

Nowości

Bardzo proszę o wsparcie Zwierzątek Maltusi, ponieważ w tym roku nie otrzymamy fizycznie pieniędzy z 1%. Od maja tak jak to było w roku 2011

Nasza fundacja niestety w tym roku nie może otrzymać wpłat 1% podatku, ale jeśli ktoś z państwa chce wesprzeć zwierzęta z naszej okolicy zachęcamy do przekazania swojego 1% podatku na rzecz Komitetu Pomocy Dla Zwierząt KRS 0000015352 z dopiskiem „dla zwierząt z okolic Wądroża”

Jeśli chodzi o refundację to pieniążki będą do dyspozycji dopiero w we wrześniu 2012 w postaci - regulowania faktur na cele związane z zakupem paszy, usług weterynaryjnych, karmy dla zwierząt oraz ewentualne innych artykułów niezbędnych dla zwierząt nie wchodzących w skład środków trwałych.

Kochani !!!

W tekście poniżej podałam numer konta do wpłat na zwierzątka, bardzo się boję że nie dam rady. odpadnie mi ponad 20 tys zł. To ogromne pieniądze na leki, kliniki, karmy…

Wspaniali miłośnicy Zwierzątek błagam podajcie dalej naszą sytuację. W tej chwili potrzebujemy wszystko, karmy, pasze, witaminy, makarony, kasze, ryże, obroże, smycze, kantary i oczywiście pieniążki na pokrywanie kosztów kliniki(gdzie przebywa walach Baronik) i lecznic. Można nam również przesyłać rzeczy na aukcje Allegro.

Bardzo ważna sprawa !!!

Nie widniejemy na wykazie krs do wpłat 1 % - proszę was i waszych przyjaciół o drobne wpłaty na zwierzątka…


Można wpłacać pieniądze na konto fundacyjne

34 1060 0076 0000 3200 0140 7757

(bank bph) z dopiskiem \"zamiast 1%\".

 

Już wyjaśniam dlaczego nie mamy 1%:

Z uwagi na wysłanie do ministerstwa sprawozdania z 2010 w terminie, ale bez potwierdzenia odbioru – nie zostaliśmy wpisani do wykazu organizacj pożytku publicznego na okres 2012, ministerstwo twierdzi, że nie otrzymało sprawozdania. Co roku wysyłamy do ministerstw i do sądu sprawozdania i co roku sa jakieś problemy z zaginięciem dokumentów. było nawet raz tak że dokumenty wysłane były za potwierdzeniem odbioru a i tak dostaliśmy pismo że nie wpłynęło…

Dzwoniłam do ministerstwa i niestety nic się nie da zrobić bez potwierdzenia, a razem z księgową wiemy że pisma zostały wysłane w terminie, potem dosłaliśmy kolejne już po terminie i za potwierdzeniem odbioru.

To dla mnie szok bo misisterstwo nawet nie poinformowało nas że nie widniejemy na liście do 1% - bez tych pieniędzy nie możemy istnieć.

Dlatego już od zaraz minimalizuję pomoc dla zwierzątek i nie przyjmuję żadnych nowych. Teraz muszę zadbać o te które są pod naszą opieką.

Bardzo się boję co będzie z moją fundacją i z kochanymi chorymi zwierzątkami, bez 1% leżymy – odpadnie nam około 20 tys. złotych na pomoc.

bardzo proszę was na miarę możliwości o systematyczne wpłacanie malutkich kwot. Mam już teraz długi na parę tysięcy:

- za operację klaczy cudnej

- za bieżące leczenie kotów, psów i kóz

- za operację połamanej suczki

- za klinikę w gliwicach i hotel konia Baronika

- za siano 44 bele po 45zł

- muszę kupić paszę dla koni koszt prawie 2 tys złotych

Te wszystkie wydatki pokrywaliśmy po terminie z 1%

ps.

Jeśli ktoś z Państwa może nam podarować karmę dla zwierzątek to będę bardzo wdzięczna, teraz muszę nagromadzić jak najwięcej rzeczy dla zwierzątek, ponieważ nie mogę zaciągać nowych długów, których nie będę w stanie spłacić.

A może ktoś państwa może wziąć jedno z naszych zwierzątek w adopcję wirtualną?

Jestem załamana i zdesperowana, boję się o moje zwierzaczki i bardzo was kocham za to że jesteście z nami i pomagacie braciom mniejszym.

Ślicznie dziękuję

Aleksandra Czechowska

http://stacyjkamaltusia.ovh.org/index.php

 

Propozycja Współpracy

 

Czy chciałbyś podjać czynną współprace przy pracy nad stroną intenetową?

Interesują Cię zjawiska nieznane? Pragniesz zgłebić tajemnice świata?

 

Organizatorzy  “Misji Giza” zapraszą chetnych ludzi, którzy są gotowi poświecić  swój wolny czas przy aktualizacji naszej strony internetowej.

 

 

Zapraszamy chętne osoby do współpracy:

 

-          Poszukujemy osoby chętne do redagowania strony Misja Giza. Ludzi, którzy zbierają informacje I chcieli by podzielić sie z nami swoimi wiadomościami, teoriami I przemyśleniami.

 

-          Napisz swój artykuł na interesujacy temat, a my go opublikujemy.

 

-          Jesli przeczytacie o jakimś ciekawym zdarzeniu, wydarzeniu w prasie czy internecine, o którym warto poinformować innych – proszę o kontakt z nami.

 

-          Prosimy również o przesyłanie ciekawych zdjeć z naszych spotkań, które chcieliby państwo zamiescić na naszej stronie internetowej w dziale GALERIA.

 

-          Prosimy również o przesyłanie fragmentów z sesji prywatnych, które pomogły państwu, ale mogą również pomóc i innym

 

-          Tlumaczy polsko-angielskich

 

-          Osoby chętne do roznoszenia ulotek, w zależności od potrzeby

 

 

                              Kontakt:

 

                            Agnieszka
             This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

Dziekuję

Agnieszka